Reklama ant rūbų

Terminė spauda

Terminė spauda - tai spaudo būdas, kuomet naudojant aukštą temperatūrą, specialaus termopreso pagalba, vaizdas yra perkeliamas ant audinio. Tai viena populiarių tekstilės gaminių dekoravimo priemonių.

Yra keletas termo spaudos būdų, tačiau dažniausiai vaizdui ar dizainui perkelti ant medžiagos naudojama termo plėvelė. Termo plėvelė gali būti įvairių spalvų, jos pagalba galima perkelti ant medžiagos net ir smulkias detales. Kompiuteriu sumaketuotas vaizdas yra išpjaustomas iš termo plėvelės, tada uždedamas ant medžiagos ir prispaudžiamas karštu presu. Tokiu būdu plėvelė tvirtai prilimpa prie medžiagos. Kokybiškai perkelta termo spauda yra atspari išoriniam poveikiui, nenusiplauna ir nenusilupa.

Termo spauda tinka beveik visiems karščiui atspariems medžiaginiams gaminiams: marškinėliams, striukėms, uniformoms, darbo ir sporto rūbams, kepurėms, rankinėms ir kuprinėms iš medžiagos. Termo spaudos pagalba kasdienius drabužius ar daiktus galima lengvai paversti išskirtinio dizaino vienetiniais gaminiais.

Siuvinėjimas

Siuvinėjimas – tai audinio puošimas dekoratyviniais dygsniais, kitaip tariant raštų ar piešinių siuvimas ant audinio. 

Kadaise, norint dekoruoti audinį, reikėdavo daug laiko ir kantrybės  norint išgauti rezultatą. Šiai dienai siuvinėjimas gerokai patobulėjęs. Pasitelkiant automatines siuvinėjimo mašinas galimybės gerokai didesnės nei galite įsivaizduoti.

Audiniai tinkami siuvinėjimui yra labai įvairūs: trikotažas, oda, frotas (rankšluosčiai),  aksomas, džinsas, įvairios striukinės bei darbinės medžiagos ir t.t. Taip pat yra galimybė siuvinėti ne tik ant medžiagų gabalėlių ar kitaip tariant detalių, bet ir  tiesiogiai ant gaminių: marškinėlių, bliuzonų, kelnių, švarkų, kepurių, suknelių ir daugybės kitų, kuriuos galima ne tik papuošti įvairiais paveikslėliais, raštais ar užrašais, bet ir suteikti pridėtinę vertę norint drabužyje įamžinti savo įmonės logo ar dizainą.

Apranga verslui ir ne tik

Platus kokybiškų gaminių asortimentas: marškinėliai, polo marškinėliai, džemperiai, darbo drabužiai, kepurės, medžiaginiai maišeliai, rankšluosčiai ir kt. Didelis spalvų, dydžių pasirinkimas tiek vyrams, moterims ar vaikams. Puikus pasirinkimas, jei norite išsiskirti iš minios su jūsų pačių sugalvotu dizainu, o tinkamai prižiūrėtas gaminys džiugins jus net kelerius metus!

Dirbame su tokiais prekiniais ženklais kaip: SOLS, ATLANTIS, FARE, RUSELL, FLEXFIT, KARIBAN, JAMES&NICHOLSON, B&C, THE ONE, FRUIT OF THE LOOM, MYRTLE BEACH, PROMODORO, WORK SUARD, SAVE GUARD, PREMIER, STEDMAN, LORRYBAG, RESULT, KIMOOD, WESTFORD MILL, TEE JAYS, HALFAR, BAG BASE, MANTIS, BEECHLIELD, BABYBUGZ, QUADRA ir daugeliu kitų.

Kartu surasime ir išrinksime Jums tinkamiausią variantą!

Susisiekite su mumis